This project is funded by the European Union.

Etkinlik Tarihi : 16.12.2021 10:30

Green Solar Network Konferansı - 1

Green Solar Network Konferansı - 1

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Güneş Enerjisi Sanayicileri Endüstrisi GENSED'in Kadın İşveren ve Sanayiciler Derneği KAİSDER ortaklığıyla yürüttüğü Green Solar Network projesi kapsamında gerçekleştirilen Green Solar Network - 1 konferansı yoğun bir katılım ile sona erdi. 16-17 Aralık tarihlerinde birbirinden farklı 10 oturum ile çok önemli konular anlatıldı ve değerlendirildi. Konferansımızda ilk günde Temiz Enerji Geçişi, İklim Değişikliği, Enerji Ekonomisi, Enerji Verimliliği ve Yeşil Binalar oturumları ikinci günde ise Fotovoltaik Teknolojiler, Hidrojen, Elektrikli Araçlar, Yenilenebilir Enerjide Finansman ve Enerji Depolama oturumları yer aldı. Bu oturumlarda birbirlerinde farklı 26 konuşmacı çok önemli konulara değindiler. Ayrıca iki günde açılış konuşmacıları ile birlikte toplam 33 konuşmacı konferansımızda yer aldı.

Sanal konferans etkinliğimizde ayrıca 360 derece iyi güneş enerji uygulama örnekleri ve üyelerimizin stantları da ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Konferansı iki günde yaklaşık 750 kişi katılım gösterdi. Konferansta bugünden geriye kalan görsellerde aşağıdaki gibidir.

Konferansımızın tüm kayıtlarını oturum oturum Green Solar Network Youtube hesabımızda yayınlayacağız. Yayınları takip etmek için kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Tüm program için tıklayınız.

Bilgi Merkezinde Ara