This project is funded by the European Union.

Green Solar Network Stratejik Plan Anket Çalışması

Green Solar Network Stratejik Plan Anket Çalışması

Green Solar Network'ün orta ve uzun vadeli hedeflerini belirleme ve daha sağlam adımlarla güneş enerjisi kullanımını yaygınlaştırmak için Green Solar Network Stratejik Plan Çalışmaları başlıyor.

İklim değişikliği ile mücadelede güneş enerjisi kullanımını yaygınlaştırmak için güçlü stratejiler oluşturmayı, vizyon ve misyonlarımız doğrultusunda hedeflerimizi güçlü ve gerçekçi kılmayı hedefliyoruz. Stratejik Planlama Çalışmaları kapsamında siz değerli paydaşlarımızın görüş ve önerilerini almak için istatistik ve workshop çalışmaları düzenlenecektir. Green Solar Network'ün bir paydaşı olarak bildireceğiniz her görüş size daha iyi hizmet sunabilmemiz, faaliyetlerimizi stratejik olarak değerlendirmemiz ve ortak değerler doğrultusunda geliştirmemiz için önem taşıyor.

Siz değerli paydaşlarımızı, networkün ilişki ve işbirliğini geliştirerek kapsamlı network yapısı kurgusunun oluşturulmasına katkı sağlamanız amacıyla 9 Kasım 2020 Pazartesi günü saat 17.00'a kadar aşağıdaki linkten ankete katılımınızı rica ederiz.

Ankete katılmak için tıklayınız.

Bilgi Merkezinde Ara